THE درب اتوماتیک DIARIES

The درب اتوماتیک Diaries

The درب اتوماتیک Diaries

Blog Article

نصب این نوع شیشه ها هزینه بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارد به همین دلیل سبب می‌شود قیمت این درب ها نیز افزایش یابد و در تعیین قیمت آن ها تاثیرگذار باشد.

اندازه گیری ابعاد و بررسی اولیه : در ابتدا باید فضایی که برای درب اتوماتیک شیشه ای در نظر میگیرید بررسی شود.

کیفیت مهم ترین شاخصه در خرید این نوع درب ها می باشد. یراق آلات استفاده شده در این نوع درب ها نیز عامل بعدی در تعیین قیمت هستند. اگر از یراق آلات خارجی و با کیفیت استفاده شود درب اتوماتیک مطمئنا قیمت بالاتری نیز این نوع درب ها خواهند داشت.

شرکت اِدا دُر به صورت رسمی فعالیت خود در سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است، هدف اصلی این شرکت از همان ابتدا این بوده است که با بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه برای مشتریان نسبت به ارائه خدمات به آنها با توجه به نیازشان اقدام نماید.

در صورتی که درب خودکار برای هر محل به درستی انتخاب، نصب و نگهداری شود، راحت و ایمنی بیشتری برای افراد به ارمغان خواهد آورد. به این ترتیب برداشت اول مراجعه کننده از ورود به یک مکان با یک احساس مثبت ماندگار خواهد شد.

در قسمت‌های قبلی به صورت پراکنده در مورد مواد اولیه‌ای که برای ساخت انواع درب‌های اتوماتیک به کار می‌روند،‌ صحبت شد.

درب اتوماتیک یکی از موارد ارتقاء یافته الزامات اولیه ساختمان ها به منظور راحتی کار افراد و ساکنین است. در اتوماتیک به جای درب معمولی به کار می رود و درب اتوماتیک شیشه ای به دو صورت حرکت می کند.

انواع درب اتوماتیک از نظر اجزای ساختاری تشکیل دهنده آن‌ها، دارای اجزای مشترکی هستند. این اجزا اغلب شامل: ریموت کنترل، کلیدهای کنترل دستی، سنسورها یا چشمی‌های الکترونیکی، تجهیزات حفاظتی و ایمنی، مدارها یا بردهای الکترونیکی، مجموعه چرخ دنده یا جعبه دنده یا گیربکس و موتورها یا انواع جک‌ها.

شیشه سکوریت سوپر کلیر، در واقع همان شیشه سکوریت فوق شفاف است که به نسبت شیشه معمولی دارای شفافیت، کیفیت و قیمت بالاتری است. مسئله بعدی در رابطه با شیشه سکوریت، ضخامت شیشه است.

در اماکنی که تعداد تردد بالاست، بهتر است از موتور دانکر استفاده شود که به نسبت دارای کیفیت بالاتری است.

مقایسه میان انواع درب اتوماتیک یکی از بهترین کارهایی است که می‌تواند به شما در انتخاب محصول مناسب کاربردی باشد.

آرتادر بزرگترن فروشگاه اینترنتی فروش محصولات جک درب اتوماتیک پارکینگ، درب شیشه ای اتوماتیک، اپراتورهای درب شیشه ای ، راهبند پارکینگ ، کرکره برقی می باشد.

بیوگرافی امیرمهدی ژوله و همسرش + عکس های امیرمهدی ژوله + مصاحبه و اینستاگرام

درب های کشویی معمولا دارای یک پانل در کشویی، اپراتور، هدر، چرخ های حامل، ستون، مسیر ریلی، قفل و سیستم فعال سازی هستند. درب اتوماتیک کشویی به صورت افقی باز و بسته می شود، به همین دلیل بهتر است به اندازه کافی فضای حرکتی در طرفین درب برای درب درب اتوماتیک شیشه ای کشویی در نظر گرفته شود. با حرکت کردن در بر روی درب اتوماتیک شیشه ای مسیر ریل لنگه های در به سمت طرفین باز و بسته خواهد شد. با حرکت لنگه در بر روی مسیر ریل، دسترسی به داخل به راحتی فراهم می شود. معمولا برای در کمد لباس، در های شیشه ای حمام و ... از درب شیشه ای دو لنگه یا تک لنگه استفاده می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ظاهری شیک و مدرن به ساختمان می دهد که از جمله متداول ترین درب های خودکار در بازار است.

Report this page